Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

ERKANLAR PERDE / BATIKENT / ANKARA

30.06.2012 - 23:28:37

Birlik ve bereberliğin kuvvetti tartışılamaz, her başarılı erkeğinin ardında duran ; aslında başarılı bir kadındır.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber & Bu haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

On parmağında on marifet dedikleri bu olsa gerek. Bir ekip çalışması ile iki işyerini işletmek Serdar ve Gülşen çiftinin başarısıdır.

 

Sayğıdeğer kişiliği, sözünün eri ayrıca genç ve dinamik oluşu, hayallerinin peşinden koşmasına yardımcı olurken; aslında Serdar beyin en büyük yardımcısı eşi Gülşen hanımdır.

ERKANLAR çiftini, işlerine gösterdikleri titizlik, mesai arkadaşlarına verdikleri önem, mağazalarında ki düzen en önemliside alışveriş yaptıkları güvenilir toptancılarla tanımış olduk. Siz değerli perdecilerede meslektaşımız olan ERKANLAR çiftini tanıtmaktan mutluluk duyarken, bu meslek adına gururlandık. Ankara Batıkent Metro Center’da iki mağazaya sahip olan ERKANLAR çiftini bugün sizlerle tanıştırmak istedik. Sempatik tavır ve neşeli hareketleri ile dikkatlerimizi çeken bu çift pozitif enerji ile her geçen gün mesleklerine güzel şeyler katarak kendilerini geliştirmiş ve nihayi tüketici tarafından aranılır olmuşlardır. Sayın Serdar ERKAN bu meslekte yirmi yılını eşi Gülşen Hanımla başarılı bir şekilde geride bırakarak geleceğe yönelik hayaller kurmaya hak etmiştir. Mağazalarında iş bölümü yaparak çalışan çiftimizin hayalleri çok katlı ve büyük bir mağazaya sahip olmaktır. Bu hayale ulaşabilmek için emin ve temkinli adımlarla giden Erkan ailesinin her ne kadar da meslektaşlarına sitemleri olsada ; bu meslekte umutları asla kırılmamış. " Mesleğe adım attığımız ilk yıllarda bizleri önemsemeyen bazı toptancıların ve imalatçıların şu anda ise mağazamıza gelerek bizden ürün almalarını bizlerle çalışmak istediklerini talep ettikleri halde; kesinlikle mağazalarına girdiğimiz zaman ayağa kalkmayanlardan alış veriş yapmıyoruz ve yapmayacağızda bu durum kendini bilmeyen toptancılara ders olsun " diyen Gülşen Hanım, yapmış olduğu bu açıklama ile toptancılara olan sitemini belirtti. Perde ve Çeyiz ağırlıklı olan mağazalarında Ankara geneline hizmet veren çiftimiz mesleğimizin zorluklarınada parmak bastılar. " En büyük sıkıntımızının meslektaşlarımız arasında  fiyat kırma, bir birine yakın mesafelerde mağaza açma; zaten çalışma sezonu çok kısa, evine bir perde yaptıran müşteri ancak on yıl sonra ikinci perdesini yaptırmak için geliyor. Biz ne zaman para kazanacağız,  mesleğimizi ayaklar altına almıyalam. " sözleri ise Sayın Serdar ERKAN’a aittir. Bizde bu cümlelere kulak vererek aynı zamanda bir meslektaşı olarak düşünmeliyiz ve üzerimize düşen görevleri yapmalıyız. Aslında bugün bir çok şeyin bizlerin  farkına varmamızı sağlayan ERKAN’lar çiftinin ne kadar haklı olduklarını düşünüyor ve bu konunun önemini bir kez daha hatırlıyoruz. Hayallerinin gerçek olması dileği ile ERKANLAR çiftine başarılar diliyoruz.

SERDAR & GÜLŞEN ERKAN

İletişim: ERKANLAR PERDE

Merkez: Başkent Bulvarı Metro Center AVM No: 15 / Batıkent / ANKARA

Tel: 0. 312. 385 43 44

Şube: Başkent Bulvarı Metro Center AVM No: 42 / Batıkent / ANKARA

Tel: 0.312. 385 43 48

Web: www.erkanlarperde.com

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Bu haber 4575 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

  1. kadriye çalış 11.05.2017 00:33:11

    sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlünüze göre versin umduğunuz tüm dileklerinize ulaşmanız dileklrimle saygılarımı sunuyorum şekerciğimmmmmmmmm

  2. GÜL OKUMUŞ 30.06.2012 11:58:25

    ERKANLAR PERDEYİ YAKLAŞIK AÇTIKLARINDAN BERİ TANIYORUM.KİŞİLİK OLARAK MUHTEŞEMLER.ÇALIŞAN PERSONELLERNİ İSE MÜŞTERİYE DAVRANIŞLARI ÇOK ILIMLI.HAYATTA BAŞARILI OLACAKLARINA İNANIYORUM.İSTEDİKLERİ HAYALLERİ GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİYLE....

  3. AYSİM PERDE 30.06.2012 11:49:45

    ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL BİR ROPARTAJ OLMUŞ ANLATACAK KELİME BULAMIYORUM MUHTEŞEM İKİLİ DİYE BOŞUNA DEMİYORUM ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN TAM ESNAF SERDAR BEY BAŞARI MUTLULUK SAĞLIK SİZİNLE OLSUN SİZİ SEVMEYEN ÖLSÜN.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR