Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

R+T TÜRKİYE FUARI 1-4 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLIYOR...

27.02.2017 - 16:22:59
R+T TÜRKİYE FUARI 1-4 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLIYOR...

R+T TÜRKİYE FUARI 1-4 MART 2017 TARİHLERİ ARASINDA BAŞLIYOR...

Haber: Emel Benli & İstanbul

Fuarlar bir milletin aynasıdır. Sizin kendinizi nasıl gördüğünüz değil; başkalarının sizi nasıl gördüğü önemlidir. R+T Fuarı’da milletçe bizim yansımalarımızın bir parçasıdır. 1 ve 4 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan fuarda Panjur, Kapı / Geçiş Sistemleri ve Güneşten Koruma Sistemleri, zebra, stor, perde sistemleri aleminyum / kasası ve perde aksesuarları ilk akla gelen fuarın görücüye çıkardığı ana başlıklarıdır. R+T Turkey, geniş yelpazede ürün ve hizmetin yanı sıra, dünya çapındaki ağa erişim sunacak olup; bu anlamda dünyanın her yerinden fuar katılımcıları ve ziyaretçiler için eşsiz bir platformdur. Etkinlik, ürün yeniliği ve endüstriyel gelişim trendleri açısından, uluslararası alanda dikkat çeken önemli bir sektör fuarıdır.
R+T Turkey, olağanüstü konumu sayesinde, başta batı komşuları Yunanistan, Bulgaristan ve diğer Balkan Ülkeleri’nin yanısıra Türkmenistan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Özbekistan, İran, Irak, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri ve bölgedeki diğer ülkelerde olduğu gibi büyük bir potansiyele sahip yeni pazarlara kapılarını açmaktadır.  
Bu fuar inşaat ve mühendislik şirketleri, ticari şirketler, üreticiler, müteahhitler, distribütörler, acenteler, toptancılar, perakendeciler, mimarlar, tasarımcılar, perdeciler ve ev aksesuarcıları için önemli bir iş platformu ve buluşma noktasıdır. İşinizi büyütmek için harika bir fırsat... R+T Turkey , kendinizi bir çözüm sağlayıcısı olarak tanıtıp karar mercileriyle tanışabileceğiniz eksiksiz bir platform sunuyor.

Bu platformun sesini duyurmakta tabiki basın merceğine düşerken; siz perdecilerimizin ve ev tekstilcilerimizin sözcüsü olan biz "Perde Satıcıları Haber Portalı’da "R+T TÜRKEY" Fuarı’ndan haber ve görüntüleri Türkiye’nin en önemli markalarından olan stor perde kumaşı, Blackout ve piliseli perde kumaşı üreticisi "APRESAN’ın"katkıları ile gerçekleştireceğiz. 8. Holl  B- 113’de sizdeğerli ziyaretçilerini bekleyecek olan Apresan, stantını israrla ziyaret etmenizi tavsiye ediyor ve iş hayatınızdaki partnerinizi bu platformda tanımanızı istiyoruz.   

Not: APRESAN  R+T FUARI 8. HOLL  B- 113’DE SİZLERİ BEKLİYOR..

ADRES: Şekerpınar Mah. Anadolu Cad. Çelik Sokak No: 10 / Çayırova / KOCAELİ

Tel: 0262. 658 15 56 (pBX ) / Fax: 0262. 658 15 57

web: http://www.apresan.com.tr

e-mail: info@apresan.con.tr 

                                   
Bu haber 881 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR