Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

Dream Curtains ( VALTEKS ) 3.Mağazasını Kosova / Prizren’de Açtı...

03.03.2017 - 07:13:22
Dream Curtains ( VALTEKS ) 3.Mağazasını Kosova / Prizren’de Açtı...

Dream Curtains ( VALTEKS ) 3.Mağazasını Kosova / Prizren’de Açtı...

Haber: Emel BENLİ / Prizren / KOSOVA 

Kosava’da yaşayan Arnavut Türkleri’nden olan perdeci meslektaşımız Sayın Valbon Yorgancı’yı Dream Curtains isimli "perde giydirme proğramı" ile çok yakından tanıyorsunuz. Dürüstlüğü, saygın kişiliği, insan severliği ve işinin aşığı olarak bildiğimiz kıymetli meslektaşımız, Kosava’nın şirin, güzel şehri Prizren’de yaşamaktadır. Kendisini ve ailesini çok yakından tanıdığımız Kosava’lı meslektaşımız, memleketinde "Valteks" adını taşıyan ve Dream Curtains ( Hayallerin Perdesi) markası ile iki güzel mağazaya sahipken; üçüncü mağazasını bulunduğu şehirdeyani Prizren’de 25 Şubat 2017 tarihinde dostları ile birlikte açtı. Kosava’nın en saygın ve büyük firmalarından olan Valteks, perakendeciliğin dışında aynı zamanda stor, zebra imalatı ve perde toptancısı olarak Balkanlar’ın  genelinde müşteri portföyüne sahiptir. Kosava, Arnavutluk, Karadağ Bölgeleri’nde oldukça geniş bir kitleye hitap eden Valbon Bey, 25 yıllık markasını, Sevgili kızı Mimar Ceylan Yorganji ve sağ kolu olan Sevgili oğlu Diyar Yorganji ile birlikte yaşatmaya çalışırken; sevgili babası değerli büyüğümüz Sayın Sami Yorganjı’nın kendisine tarif ettiği dürüstlük rotasından ayrılmadan hayallerinin peşinden koşuyor.  

Enerjisine hayran kaldığımız Sayın Yorgancı, 200 bin kişilik küçük şirin ama kendisi gibi sıcak Prizren şehri’nin kapılarını Türk dostlarına da açtı. Kendisini üçüncü mağazasının açılışında yalnız bırakmayan, Vinaldi’nin ( Ulusal Tekstil) Yön. Kur. Başkanın Sn Kemal Ulusal, Efor Perde Sistemleri’nin sahibi Sn Yılmaz Söyler, Eşref Tekstil’in ortağı Sn Bülent Kemaloğlu bizzat açılışta yerini aldı. Ve Bursa’dan gelen Samira Tekstil’in sahiplerinden Jiyar Aka’da Valbon Bey’in yanında yer alarak dostluğunu bir kez daha göstermiş oldu. Kosava genelinden sevgili meslektaşları ve aile etrafı ile açılışını gerçekleştirdiği mağazası, bir perde perakende mağazası olup; 550 m2 alana sahip, 3 katlı teşhir ve vitrin şıklığı ile Prizren’in en büyük perde mağazasıdır. Açılış sonrası güzel bir yemek ile sevgili dostlarını ağırlayan Valbon Bey, mutlu, huzurlu ve başarmanın verdiği onur ile geleceğe bir adım daha atmış oldu.  

Başarılı meslektaşımız "Perde Giydirme Proğramında da" teknolojinin en son ama en kolay sistemini kullanarak Türkiye’de ve Balkanlar’da bayilikler vermeye devam ediyor.  Giydirme Proğramında geniş bir kitle yakalayan Sn Valbon Yorganji Türkiye’den giden dostlarını eşi Hana Hanım ve küçük kızı Deyna eşliğinde, iki gün boyunca güzel bir şekilde ağırladı. Stor ve zebra dağıtımından ve mağazaların genelinden sorumlu sevgili yiğeni Sn Edis Paqarizi’ye de bizlere göstermiş olduğu misafirperverliği, ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor, genç meslektaşımıza başarılar diliyoruz. 

Kosava’lıların inanışına göre Prizren Sehri’nin merkezinde bulunam çeşmeden su içtik; tekrar Prizren’de bu sıcak aile ile birlikte olabilmek için...Prizren’e yolunuz düşerse adı geçen çeşmeden kana kana su için ki; tekrar bu şehri ziyaret edebilin... Şehri ikiye bölen Lumbardi Deresi, tam tepede şehre kuşbakışı bakabileceğiniz Prizren Kalesi, Osmanlı’dan kalma Sinan Paşa Camii, Emin Paşa Camii, tarihi hamamı, Sırp Evleri ve şık restorantları en önemliside Türkiye’ye, ana vatanlarına hasret sevgi dolu Arnavut Türkleri’ni tanımak istemez misiniz? Biz "Perde Satıcıları" ailesi olarak bu güzel insanları tanımaktan son derece mutluluk duyduk...Sevgiler Prizren... Teşekkürler Yorganji Ailesi...  

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA / GİRİŞ KONUŞMASI 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA 

MÜŞTERİ RÖPORTAJLARI 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA 

EŞREF TEKSTİL / BÜLENT KEMALOĞLU 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA /

PİRİZREN ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BŞK. / DAVER KAZAZ 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA 

SAMİ YORGANJİ 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA 

EFOR PERDE PERDE SİSTEMLERİ / YILMAZ SÖYLER 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA / KEMAL ULUSAL & VALBON YORGANJİ 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA

DREAM CURTAİNS VALBON YORGANJİ 

DREAM CURTAINS ( VALTEKS ) MAĞAZA AÇILIŞI / PRİZREN / KOSOVA / TANITIM FLİMİ 

Bu haber 1452 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR