Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

EVALÜX ( SKYLUX ) R+T TURKEY 2017 FUARINDA...

02.03.2017 - 22:41:00
EVALÜX ( SKYLUX ) R+T TURKEY 2017 FUARINDA...

EVALÜX ( SKYLUX ) R+T TURKEY 2017 FUARINDA...

Haber: Emel Benli / İSTANBUL / Bu Haber Apresan’ın Katkıları ile Yapılmıştır.  

Apresan’ın katkıları ile R + T Turkey Fuarı’ndan sizlere karaler sunarken objektiflerimize yansıyan, sizleri çok yakından alakadar edecek bir haberle daha karşınızdayız...Evalüx Perde sistemleri, 2001 yılından itibaren bünyesinde sınırsız çeşitlilikte ve en üst düzey kalitede manuel ve motorlu perde sistemleri üretmektedir. Firmanın hedefi üstün kalitede üretim ve müşteri memnuniyetine öncelik vererek dürüst ilkeli çalışma prensibine sadık kalarak müşterilerine hizmet sunmaktır. Tam otomatik makinelerde geniş  ve teknolojik kumaş seçenekleri, farklı mekanizma ve motor tipleriyle teknik kadrosu tarafından işlenerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.
Evalüx Perde Sistemleri, "Skylux" konforu altında ihtiyaçlara yönelik perde sistemlerini geleceğe yönelik hızla geliştirmekte ve inşaat sektöründeki projeler değer katmaktadır. Stor Perde, Zebra Perde, Sun Screen Perde, Ahşap Jaluzi Perde, Dikey Perde, Katlamalı Perde Sistemleri ,Metal Jaluzi, PerdeSahne Perdesi,Japon Panel Perde,Zipex Perde,Winter Garden,Somfy Glydea Evalüks’ün belli başlı ürün çeşitliliğidir. 

Evalüks, perde sistemlerinin yanı sıra "Skylux,"  "Luba Sistem" ile de sizlerin hava koşullarında işletmelerinizden sorunsuz şekilde faydalanmanızı sağlamak üzere tasarımlar gerçekleştirmiştir.  Bu sistem sayesinde, tek bir mekânı açık ya da kapalı olarak kullanabilir, böylece işletmelerinize değer katabilirsiniz. Herhangi bir yapıdan bağımsız olarak kapalı bir mekânda açık hava tecrübesini yaşamanızı sağlarken, dilediğinizde açık alanlarınızı, kapalı mekânlara çevirerek maksimum düzeyde performans elde etmenizi sağlar.

Sınırsız gökyüzü keyfi sunan "Luba Sistemş" çift taraflı açılımı ile geniş alanda maksimum düzeyde gün ışığından faydalanmanızı sağlayarak, ferah yaşam alanları oluşturur. Tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olması sizlere uzun süre kullanım verimliliği sağlar. Tüm Skylux® Sistemler’inde motor 5 yıl, mekanik sistem 3 yıl süreyle firma tarafından  garantisi altındadır.

"Entegre led aydınlatmalar, Motorlu perdeler, Rüzgar ve yağmur sensörü, 4+4 temperli lamine cam uygulanabilir, Her cam ayrı ayrı açılarak, tam görüş sağlar, Sızdırmaz conta ve fitilleri sayesinde verimliliği artırır, bronz, yeşil, mavi ve füme cam seçenekleri tercih edilebilir, Max. Panel Genişliği : 1600 mm, Max. Sistem Uzunluğu : 14 metredir, böylelikle üretim kapasite bilgilerini de sizlerle paylaşmış olduk. 

EVALÜX & SKYLÜX

İletişim: İslambey Caddesi Gaziosmanpaşa Yolu No: 115/A Eyüp / İstanbul
Tel: 0(212) 497 37 38 - 497 42 42 & Faks: 0(212) 497 36 95 

web:www.evaskylux.com

E- mail: info@evaskylux.com 

R+ T TURKEY 2017 FUARI / EVALÜX- SKYLUX / SEZER SÖNMEZ 

Bu haber 644 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR