Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

ERTEKS ÇEYİZ & MEFRUŞAT YENİ YERİNDE...

19.03.2017 - 22:10:39
ERTEKS ÇEYİZ & MEFRUŞAT YENİ YERİNDE...

ERTEKS ÇEYİZ & MEFRUŞAT YENİ YERİNDE...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Ankara’nın en büyük, İçanadolu’nun ise en favori toptancılarından olan "Erteks Çeyiz, Mefruşat," daha çok stok tutmak ve daha rahat çalışma imkanı bulmak, siz değerli Erteks müşterilerine en güzel hizmeti verebilmek için  yeni yerlerine taşındı. Perde, çeyiz ve halı çeşitleri ile gündemi takip ederek yenilikçi yüzü ve dürüstlük düstürü ile yıllardır ev tekstil sektöründe çizgisi ve ticaret anlayışı bakımından, çok yönlü ürün çeşitliliği ve dolayısı ile zamanında hızlı hizmet ile aranılan toptancılardan olması Erteks Çeyiz ve Mefruşat’a akranları arasında çok büyük farklılık katmıştır. 8 kattan ve 3 bi 5 yüz metre karede alana hakim olan Erteks’in yeni yeri bundan böyle hizmetinizdedir. 

8 Nisan 2017 tarihinde resmi açılışını gerçekleştirecek olan Erteks Ailesi, siz değerli perakendeci dostlarını ve üretici ve toptancı çözüm ortaklarını bu açılışta görmek istiyor. Siz değerli ev tekstilcilerimize daha faydalı olabilmek için Erteks’in markalarınada yer vermek istiyoruz. Perde Markaları: Erons, Taç, Birillant, Nüans...Halı Markaları: Aksu, Armada...Çeyiz Markaları: Hobby, Kristal, Aksu, Dinarsu, Merinos, Armada, Royal Home, Erons, Melissa, Menekşe, Trakyalılar - Evneşe, Marka Morko, Dophıa, Evory, Jusco, Elessa, Prizma...Metre İşi Manifatura: Lalezar, Evilife, Alzade ve metre işi nevresimlik, kaput bezi gibi yüzlerce kalem ürünlerle de bünyelerindeki çeşitliliği artırmışlardır.

Erteks’in Genel Koordinatörü Sayın Ozan Atilla’dan aldığımız bilgiler doğrultusunda sizleri aydınlatmak ve sektörden bilgiler vermek için bu haberi kaleme alırken; " 8 Nisan 2017 tarihinde (Cumartesi) yeni yerimizin resmi açılışında, açılışa özel kampanyalar ve özel fiyatlar ile tüm dost ve müşterilerimizi karşılamaya hazırlanıyoruz." diyen Sayın Atilla’ya ve mesai arkadaşlarına yeni yerlerinde huzurlu ve bol cürolu ticaretler diliyoruz... 

ERTEKS ÇEYİZ & MEFRUŞAT LTD. ŞTİ

İletişim: Gülveren Mah. Plevne Cad No: 98 / Mamak / ANKARA

whatsapp Hattı: 0542. 298 44 25

 

Bu haber 1006 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR