Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

MUTEKS SEVDALILARI GALA GECESİNDE ÇOŞTU...

23.04.2017 - 00:29:07
MUTEKS SEVDALILARI GALA GECESİNDE ÇOŞTU...

Muteks ailesi her yıl olduğu gibi bu yılda yine çok coşkulu, dop dolu bir proğram içeriği ile gala gecesi daha geçirdi. Büyük katılım ile gerçekleşen gala gecesi sevgili usta komedyen Ercan Akışık’ın sunumu ve Eda- Metin Özülkü çiftinin eşsiz repertuarı ile yılın ve sektörün en eğlenceli gala gecesi oldu.

Haber: Emel BENLİ & Manavgat / ALANYA

Her yıl olduğu gibi bu yılda müşterilerini hediye yağmuruna tutan Muteks Yön. Kur. Başkanı Sayın Murat Tuncer’in açılış konuşmasının ardından başlayan gala, tüm coşkusu ile gece boyu sürdü...Sanatçılarımız Türkiye’nin tüm bölgelerine hitap edecek şarkı ve türküleri ile Muteks dostlarını gece boyu hiç oturtmadan pistte eğlendirdi. Sanatçılar coşkulu olunca, katılım mühteşemdi; üzerine birde hediye yağmuru yağınca dolayısı ile adından çok bahsettirecek unutulmaz bir  gala gecesi yaşandı.

Gece boyu küçük hediyelerin çekilişlerini gerçekleştiren Muteks ailesi, bu yıl Dacia dokker ve Peugeot Partner Teppe marka olmak üzere iki araba birden verdi. Dacia dokker Trabzon’dan sevgili meslektaşımız Şentürkler Tekstil’in sahibi Sayın İkram Şentürk’e, Peugeot Teppe, ise Bingöl’den sevgili meslektaşımız  Akay Tekstil’in sahibi Sayın Sadrettin Akdemir’e çıktı.

Diğer hediyeler ve sahipleri: 

Televziyon Talihlileri : Kirişler Perde - SİVAS / Ekol Grub- Ankara / Şener Mefruşat- ANKARA / Beyaz İnci Perde- ANKARA / Eyüpoğlu Perde- MUŞ.

iPONE 7 Telefon Talihlileri: Elit Perde- KAYSERİ / Arzum Perde - MUŞ / Mine Home - DİYARBAKIR / Taştekin Mefruşat- ANKARA / Serhat Perde- MARDİN / Hakan Mefruşat- ANKARA

Ipad Talihlileri: Süsler Perde- ELAZIĞ / Anıl Mefruşat - ANKARA / Güven Mefruşat- ANKARA / Hilal Mefruşat- SAMSUN / Yuva Mefruşat- ANKARA.

Somfy Motorlu Sistemleri: Can Perde- SİVAS / Sultan Perde- KARAMAN / Günay Mefruşat- ANKARA / Selin Mefruşat- ANKARA / Tan Sümer- BİTLİS

Somfy Akıllı Ev Sistemleri: Şahin Perde - AMASYA / Cihan Perde- ERZURUM / Ertan TEKDEN - AKSARAY / Elif Perde- KONYA / Saylık Perde- DİYARBAKIR.

Tatil hediyesi: Orkide perde- DİYARBAKIR / Dekor Perde- URFA

Perde giydirme proğramı: Öz atundağ - URFA / Şentürkler Mefruşat - TRABZON / Aktaş Mefruşat- ANKARA / Turan Perde- GİRESUN / Torun Perde- ESKİŞEHİR.

MUTEKS GALA GECESİ - 1. BÖLÜM

MUTEKS GALA GECESİ -2. BÖLÜM

Bu haber 1544 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR