Perde Satıcıları Haber Portalı

Haberler

ATO’DAN 2017 İSTANBUL CNR EV TEKSTİL FUARINA DAVET...

04.05.2017 - 21:00:20
ATO’DAN 2017 İSTANBUL CNR EV TEKSTİL FUARINA DAVET...

ATO’DAN 2017 İSTANBUL CNR EV TEKSTİL FUARINA DAVET...

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

ATO 17. Mefruşatçılar Komitesi, siz değerli ev tekstilcilerimizi ve mefruşatçılarımızı 16 Mayıs 2017 tarihinde, gece saat: 24:00’da ATO’nun önünden kaldırılacak otobüslerle  İstanbul "CNR Ev Tekstil Fuarı’na" götürmeye hazırlanıyor.. 

"16 Mayıs 2017 Salı günü gece saat  24: 00’da ATO’nun önünden ücretsiz iki otobüs hareket edecek ve 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü İstanbul Evteks Fuarı’na giriş yapılarak meslektaşlarımızın gün boyu fuarı ziyaretde bulunmaları sağlanacaktır. 17 Mayıs 2017 Çarşamba akşamı ise TETSİAD tarafından ayrılan otele gidilerek, meslektaşlarımız bir  gece konaklamaları sağlanacaktır. 18 Mayıs 2017 Perşembe günü ise tekrar Evteks Fuarı ziyarette bulunulacak ve aynı gün sevgili Ankara’lılar saat: 15:30’da geldikleri otobüslerle Ankara’ya dönüş yapacaklardır." diyen 17. Ev Tekstil Komite Üyesi Sayın Mehmet Aygün, bu konu hakkında her yıl olduğu gibi bu yıda biz perde Satıcıları Haber Portalı’na bilgi verdi. Yolculuk sırasında yemek ikramlarınında ATO tarafından karşılanacağı gibi, siz değerli Ankara’lı meslektaşlarımızın İstanbul yolculuğu emniyetli ve konforlu bir şekilde sağlanacaktır. Ev tekstil Fuarını ziyaret etmek isteyen değerli meslektaşlarımızın komite üyelerine müracat etmeleri gerekmektedir.

4 yıdır bu konuda sizlere hizmet sunan Ato’yu ve konaklamanızda en büyük destekçiniz olan Tetsiad’ı göstermiş oldukları hizmetlerden dolayı kutluyor ve böylesine yararlı bir fuar gezisi organizasyonunda emeği geçen 17. Komite Üyeleri Sayın Mehmet Aygün’e ve Sayın Fuat Taştekin’e görevlerini başarı ile icra etmelerinden dolayı teşekkürlerimizi siz perdeci ve ev tekstilcilerimiz adına sunuyoruz. Daha geniş bilgiyi Komite Üyelerimiz olan Sayın Mehmet Aygün’den ve Sayın Fuat Taştekin’den alabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyahatler diliyoruz. 

Komite Üyeleri:

Fuat TAŞTEKİN: 0 532. 401 06 05

Mehmet AYGÜN: 0 532. 424 41 30

Bu haber 523 kişi tarafından okundu.
Fotoğraflar

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR