Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

Yeni Yıla Girerken..

31.12.2012 0 yorum

Değerli Ev Tekstilcileri , yıllardır yakın takibinizde olan Perde Satıcıları Haber Portalı editörü ben Emel BENLİ, sizlere evtekstili haberciliğinde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum.Ben ve çalışma arkadaşlarım bundan tam yedi yıl önce siz değerli ev tekstilcilerine hizmet vermek ve bu sektörün haberlerini  yapmak üzere yola çıktık.Sizlerin   sesine ve önerilerinize kulak vererek kendimize misyon edindiğimiz doğru güvenilir hızlı ve yerinde görüntülediğimiz haberlerimizle siz dostlarımızın yanında olmayı kendimize görev edindik.

Sektör hakkında sizleri bilgilendirirken ,yararlı proğramlar yapmaya özen göstererek bu sektörün kalkınmasına katkıda bulunduk. Kendimize takipçi kitlesi hedefleyerek her zaman rekorlar kırdık. Videolu ve görsel haberlerle karşınızda olduk; fakat hiç bir zaman tarafsızlığımızdan ödün vermedik. Küçüğünden büyüğüne tüm firmalarımızın yanında olduk .Ve asl olan   “ ne kadar çok ev tekstilcisine ulaşabiliriz “ hedefinden vazgeçmeyerek idealimizin peşinden koştuk .
Üç dilde yayın yaparak altmış dünya ülkesi üzerinden takip edildik. Peki bundan sonra ne olacak?  SES BURDAN GELİYOR sloganı ile yola devam edeceğiz . İstiyorum ki bu yolda siz değerli takipcilerimize daha yakın olalım ve daha çok yararlı  haberlerle sizlerin  karşınıza çıkalım. Bundan sonra , sizlerden gelen istekler doğrultusunda araştırmacı yazılarım ile sektöre ışık tutmağa çalışacağım.
Ve yeni yıla gireceğimiz şu günlerde tüm camiamızın yeni yılını kutlar 2013 yılının hepinize sağlık ve bol kazançlar getirmesini dilerim.
Emel BENLİ
Perde Satıcıları Editörü
Bu yazıyı 1936 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR