Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

Başlangıç

16.01.2013 4 yorum

Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile, ne hakime, hele ne iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar tarih boyu köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı! (Molierac)

Hakkımda:

1975 yılnda Ankara’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. İstanbul Barosunda avukatlık stajını yaptı. Askerliğini Polatlı Topçu Okulunda 4 aylık temel eğitimden sonra  kalan 12 ayını Ankara Beytepe Jandarma Okullar Komutanlığında Öğretim Başkanlığı Hukuk ve Kültür Dersleri Bölümünde Asteğmen Öğretmen olarak tamamladı. Bu süre içinde Uzman Jandarma ve Astsubay sınıf okullarında İç Hizmet ve Askeri Ceza, Ceza Muhakemeleri Usulü ve İnsan Hakları dersleri verdi. 2001 yılında Ankara’da serbest avukatlık yapmaya başladı ve halen Necatibey caddesinde kendisine ait bir hukuk bürosunda avukatlık yapmaktadır. Kıdem ve ihbar tazminatı ile işçilik alacaklarına ilişkin davalar, işe iade davaları, hizmet tespiti, hizmet başlangıcının tespiti, alacak ve tazminat davaları, izale-i şüyu, iştirak halindeki mülkiyetin müşterek mülkiyete çevrilmesi, ecrimisil davaları, tapu iptali ve tescil davaları, tahliye davaları, icra takipleri, itirazın iptali ve itirazın kaldırılması davaları, istihkak, menfi tespit ve istirdat davaları, icra takibine ilişkin şikayet davaları, katılma alacağına ilişkin davalar, idari davalar, kamulaştırma ve kamulaştırmasız el atma davaları  ilgi  ve uzmanlık alanlarıdır. Evli ve 3 çocuk babası olan Av.Can Eröksüz’ün çeşitli gazete ve dergilerde makaleleri yayınlanmaktadır. Bundan böyle Sayın Av. Can ERÖKSÜZ'de  Perde Satıcıları Haber Portalında sizlerle beraber olup, her türlü sorularınızı, soru cevap şeklinde cevaplandıracaktır. 

Av. Can ERÖKSÜZ

Bu yazıyı 2089 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

 1. Av.Can ERÖKSÜZ 28.01.2013 17:31:18

  Ankaranın 30 yıllık adliye binasında bulunan icra daireleri arşivlerden adliye koridorlarına taşan dosyalar yüzünden çareyi taşınmakta buldu. Yenimahalleye taşınmaya başlayan icra dairelerinde hemen hemen hiç iş yapılamaz durumda. Taşınma ve yerleşme işi tamamlandıktan sonra yeniden faaliyete geçecek olan icra dairelerinin yüküne yeni fiziki koşullar cevap verebilecek mi bunu zaman içinde göreceğiz.

 2. TAŞTEKİN MEFRUŞAT SAN.TİC.ŞTİ. 26.01.2013 13:37:55

  DEĞERLİ ARKADAŞIM SAYIN AV.CAN ERÖKSÜZ BEYEFENDİNİN PERDE SATICILARI.COM DA YER ALMASINI KUTLAR, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

 3. Av.Can ERÖKSÜZ 17.01.2013 12:22:46

  Öncelikle geçmiş olsun. Ölümlü trafik kazalarında tayin olunacak muhtemel ceza miktarı,kaçma şüphesi,delilleri karartma şüphesi gibi nedenlerle tutuklama kararı verilebilmektedir. Sorunuzdan anladığım kadarıyla savcılık tutuklamaya sevketmiş sorgu hakimi de tutuklama kararı vermiş. Ancak bu tutuklama kararından sonra 1 hafta içinde avukatınız bir üst mahkemeye tutuklama kararına itiraz etmiş. Üst mahkeme de tayin olunacak cezanın miktarı, delillerin toplanmış olması ve kaçma şüphesi bulunmaması durumlarına göre itirazı kabul edip serbest bırakılmanıza karar vermiştir.Ceza alıp almayacağınızı dosyayı incelemeden kimse bilemez. Tekrar geçmiş olsun.

 4. perdeci mustafa 16.01.2013 22:01:49

  merhaba öncelikle böyle bir hizmeten dolayı site çalışanlarını kutlarım. benim sorum: bundan 2 ay önce şirketin arabası ile trafik kazası geçirdim, kazada karşıdan karşıya geçmekte olan bir 65-70 yaşlarında bir insana çarptım. adam hastaneye giderken yolda öldü, jandarma beni tutukladı yaklaşık 20 gün cezaevinde yattım savcı bey beni serbest bıraktı fakat mahkemem devam ediyor, bu sonuçta bana ceza gelirmi veya kan parası nekadar çıkar, savcı bey beni neden çıkarttı teşekkür ederim

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR