Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

SEZONA GİRERKEN..

06.05.2013 0 yorum

Mesleğimize gönül vermiş değerli ağabeylerimiz çok iyi bilirler ki; bundan 15 - 20 yıl önce sezon diye bir şey yoktu. Yılın dokuz ayı yoğun, diğer üç ayı ise ürün teymini  edilerek geçirilirdi. Sezon kelimesi son yılarda türedi. Zaten köşe yazımın adıda  " Sezona Girerken. " Daralan piyasada karlarımız düşerken; üstelikte çalışma dilimimiz daralırken, artık sezon kelimesinin benliğimize iyice yerleştiği bir gerçektir . Bu sebepten dolayıdır ki; bize tanınan süreyi çok iyi değerlendirmeliyiz. Bizlere düşen görev ise bu zaman dilimde ticaretimizi en doğru şekilde yapmak ve yapmış olduğumuz bu ticareti en yüksek kara dönüştürebilmektir.

Kar arayışı içerisinde olurken; ayağımıza sunulan hizmetlerden biri olan ve bu yıl 19. su düzenlenecek olan CNR EV TEKSTİL FUARI 15 - 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Dünyanın ikinci ve en büyük fuarı olan bu fuarda; imalatçı, toptancı, ithalatçı ve ihracatçı fırmalarımız yeni pazarlar ararken; kendilerine sunulan bu platformda yerlerini biliçli bir şekilde almaları gerekmektedir. Bu platformda bulunmak bir nevi onlar için sezona ilk adım demektir.

Ayrıca  perakendeci meslektaşlarımızda, ev tekstil fuarını ziyaret ederek onlar için  hayata geçirilen bu yenilikleri mağazalarına taşıyarak iyi bir  satış sorumlusu  aracılığı ile  nihayi tüketiciye ulaştırmaları gerekmektedir. Perde ve ev tekstilinde  moda akımını seri takip edebilmenin  yolarından biridir fuarlar. Biz ne kadar yenilikçi olursak kapılarımızı sonuna dek sezon kelimesine açmış oluruz. Ve  bu kısa zaman dilimini lehimize çevirerek fırsatlara oynamış olur ve sadece bize düşen pastadan en büyük dilimi kaparak; sezonu başarılı geçirmiş oluruz. Akılcı ticaretle pastayı renklendirmek ve lezzetlendirmek sizin elinizdedir. Hepinize iyi bir sezon diliyorum.

Perde Satıcıları Haber Portalı Editörü: Emel BENLİ

Bu yazıyı 2012 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR