Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

İYİ BİR MOTİVASYON

08.04.2014 0 yorum

Bir kurumda en önemli unsur insandır. Kurumun verimli bir şekilde çalışabilmesi insan unsurunun en etkin şekilde yönetilmesine ve kişisel verimliliklerinin artırılmasına bağlıdır. Buda güçlü bir motivasyondan geçer. Motivasyon yıllar içerisinde yönetimin inaçlı, tutarlı ve sabırlı davranması ile kendini besler. Akıllı bir üst her zaman ast'tının gururunu okşarayarak; iş bilgisini ve deneyim zekasını birleştirerek firmasına yön çizebilir. Bu tavrı her düzeyde çalışanına belirgin bir şekilde ortaya koyması ile motivasyon hızını ve yüksekliğini belirlemiş olur.

Biz Perde Sistemlerinde ki başarımızı ve vizyonumuzu insana değer vermekten geçirerek, bunu yatırım haline getirerek; misyonumuzu belirledik. Büyümekte, gelişmekte olan firmaların profosyenel bir yönetime ihtiyaç duydukları gibi, profosyenel birde kadro kurmaları gerekmektedir. Mizaçları itibari ile persolenine soğuk davranan, alaycı ve devamlı tenkitçi, teşvik unsurunu az kullanan yöneticilerin amaca giden yolda hata yapıyor olmaları kaçınılmaz bir gerçektir.

Başarı bir ekibin, her bir elemanın kendisine düşeni fazlası ile yaptığı çalışmanın sonucudur. Biz Muteks ailesi olarak; kral, sultan olma çabası güdümlemeden nihayi tüketiciye inebilmek ve sektörümüz adına onların hizmetkarı olmayı amaçlıyoruz. Bu hasletin doğuştan olacağına inanıyor, müessesemizin hiç şaşmadan markalaşmaya gitmeye doğru yol aldığı şu günlerde, yörünge duvarlarını sağlamlaştırdığımızı düşünüyorum.

Siz değerli okuyucularıma önerim, karekteriniz ne olursa olsun ve eğitimizin nasıl olursa olsun unutmamanız gereken tek başarının iyi bir yönetici ve iyi bir ekipten geçeceğini bilmenizdir.

Ben Muteks Yönetim Kurulu Başkanı Murat TUNCER kimliği ile değil, mesleki birikimlerimin ve tecrübelerimin sahibi Murat TUNCER olarak; Perde Satıcıları Haber Portalı makaleler köşesinde yazılarıma yer vererek sizdeğerli meslektaşlarıma naçisane fikirlerde ve tesbitlerde bulunacağım.

Sevgili dostlarım, bu ilk yazımda hepinize hayırlı işler diliyor, diğer bir yazımda buluşmak üzere diyorum.

MUTEKS YÖNETİM KURULU BAŞKANI

MURAT TUNCER

Bu yazıyı 2237 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR