Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

Yaraları sarmak üretici ve toptancılara düşer.

22.03.2015 0 yorum

 

 Değerli Muteks dostları, değerli meslektaşlarım... Dünya üzerinde tüm meslek sahipleri ve biz ev tekstilcileri, herzaman bağrımızda ümidi barındırmış ve hep daha güzeli yapabilme, üretebilme, imaledebilme ve satabilme çabası içerisinde olmuşuzdur. Bu mücadele esnasında bir birimizi farketmeyerek kanayan yaraları göremeyebiliriz. Oysaki; zaman zaman meslek dalları, sektörler kan kaybederek sıkıntıya düşerler. Bu durum yıllar yılı süregelmiştir. Önemli olan durumu farkedip daha fazla sektörün kan kaybına seyirci kalmadan  o yarayı sarabilmektir.

 Ev Tekstil sektöründe ise yaraları sarmak herzaman üreticilere ve toptancılara düşmektedir. Tercihiniz olan Muteks Perde Sistemleri'nin hem yöneticisi, hemde sahibi olarak, ben ve mesai arkadaşlarım her konuyu tartışıp istişare ettiğimiz gibi; sektörün sıkıntılarınıda konuşarak, istişarelerde bulunuyor ve kendi şirket bünyemizde, şirket imkanlarımız doğrultusunda çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bir gerçeği çok iyibiliyoruz ki; yaptığımız iş ile binlerce insana istihtam sağlıyor, Türkiye'nin ticari ekonomisine katkılarda bulunuyoruz. Bu bilinçle yola çıkarak; daha verimli iş gücüne sahip olabilmemiz için sektör mensuplarının moral ve motivasyonu biz yöneticiler için her şeyin üstünde geliyor ve gerçek verimliliğin insan gücünden geçtiğine, bu gücünde aile olmaktan doğduğuna inanıyoruz. Bizim ailemizde sizlersiniz. Her yıl olduğu gibi bu yılda çözüm odaklı olan firmanız Muteks, siz değerli dostları yine bir tatil etkinliğinde buluşturmayı planlıyor.

Hep birlikte sezona merhaba demek, eylenmek, dinlenmek ve sevgi enerjimizi empatiye dönüştürebilmek için sizleri yine Antalya'da buluşturmayı hedefliyoruz. 23- 24-25 ve 26 Nisan tarihlerinde Antalya Manavgat'ta "Turan Prince Hotel'de" tekrar sizleri ağarlayacağımız için mutluk duyacağımızı belirtiyor, tatil  etkinliğimizde Muteks ailesini yalnız bırakmayacağınızı biliyoruz. "Tutkuyla Muteks" slagonu ile bizleri yüreklendiren siz dostlarımızla şimdiden randevuleşiyor ve Antalya'da buluşmak üzere diyor, hepinize hareketli ve bereketli sağlık dolu bir sezon geçirmenizi diliyoruz. "Biz bir aileyiz"...bizim gibi düşünenleri bu ailenin bir ferdi olmaya davet ediyoruz.

Bu yazıyı 1696 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR