Perde Satıcıları Haber Portalı

YAZARLAR

Tek Farkımız Silahsız Şövalyelerimiz...

26.01.2017 0 yorum

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili İş Ortaklarım ve Perde Satıcıları Takipçileri… Hepinize hayırlı işler diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Aslında birikimlerimi kaleme alıp sizlerin karşısına daha sık çıkmak istiyorum fakat, malumunuz  halen işimin başında aktif görev almamdan dolayı bir türlü vakit bulamıyorum…Geçenler de “Sun Tzu” ‘nin bir yazısı dikkatimi çekti ve bu yazıyı kendimce yorumlayarak sizler ile paylaşmak istedim.

Diyor ki Sun Tzu, “Başlamak için normal gücü, kazanmak için ise sıra dışı olanı kullanın” Bizde Davillo ailesi olarak aslında Sun Tzu’nin bu ve buna benzer fikirleri gibi sıra dışı vizyonlar geliştirerek ticaret hayatımıza atıldığımız ilk yıllardan bu güne farklılıklarımız ve işimize olan saygımız ile kazanıp kazandırdık. Her zaman sebepsiz, çıkarsız ve doğru bildiğimiz adımlarımızı siz değerli iş ortaklarımızın ticari çıkarlarını  gözeterek ahlaki çerçevede atmaya özen gösterdik.

Sattığımız ürünlerin  bizi hep yarınlara taşıması ümidi ile kalite ve moda olan renk ve tasarımları deneyimlerimiz ile harmanladık. Tül ve fonluk grublarımızda konbinli ürünlere ağırlık verdik. Komşudaki olanı asla size satmadık. Sizlerin zaman tasarrufunuzu ve muattaplarınızı daha aza indirgemek için bünyemizde stor ve zebra imalatına da yer verdik. Anladık ki, cam giydirme ayrılmaz bir bütündür. Bizde Davillo Perdesen Ailesi olarak yeniliklere hızlı ve aktif bir şekilde kapılarımızı açtık. “Diyeceksiniz ki herkes bu işi yapıyor”

Evet herkes tül, fonluk, stor ve zebra satıyor ama yeniliği, modayı, estetiği, kaliteyi en önemlisi de dostluğu satmıyor. Bu işi gerçekten hakkaniyeti işle gerçekleştirenleri tenzi ediyor, meslektaşlarıma gönülden başarılar diliyorum… Yıllardır yine siz değerli iş ortaklarımızın bilgilerine sunmak üzere fuarlarda yer alıyoruz. Amacımız “Davillo yaptı yine” cümlesini duymak için değil elbette ki; siz değerli dostlarımıza verdiğimiz değer, işimize duyduğumuz saygıdır bizi oralara taşıyan…

Aslında farkımız biraz çaba ve çok daha mesai harcamak; ilişkilerimizi sıra dışı hale getirmektir. Sıra dışılık nedir diyecek olursanız; malumunuz işlerimiz artık sezonluk bir kısır döngü halini aldı, bu bakımdan işlerin olmadığı mevsimlerde sizleri finansal anlamda sıkmamak ve özellikle bu aylarda ar- ge çalışmalarımızı hızlandırarak bereketli aylara taşımak, lojistik anlamda teknolojinin son demini dahi ziyan etmemek, yine siz değerli dostlarımızı sezona moralli ve motivasyonlu hazırlamak için tatil fırsatları sunmak, içtiğimiz bir fincan kahvenin hatırını sayarak hakkını vermek, Davillo ailesini komşu ve akranlarından  ayıran tek özelliğidir.

Dahası ve en önemli özelliği ise siz sevgili iş ortaklarımızın bizim gözümüzde tek ve özel oluşunuzdur. Ticaret aslında bir savaştır. Bir  cephede değil bir çok cephede mücadele vermekten geçer. Bir kerede değil,  sürekli ve gittikçe şiddetlenen bir şavaştır. Mevzilerin sürekli değiştiği, tüketicilerin kalbini ve aklını fethetmeye adanmış bir savaş… Bizim silahımız güler yüzümüz, cephemiz kucak açtığınız gönülleriniz, mevzimiz bütün zamanlara hizmet etmek, mücadelemiz ise sizlere para kazandırmaktır. Savaşı rakiplerimize, cepheyi  bizi çekemeyenlere, mevziyi hırslı meslektaşlarıma bırakıyor ve Davillo Ailesi’nin yönü, aldığı yolu, verdiği mücadelesi belli diyerek “ticaret savaşında kılıçsız şövalyeleri ile başarıya giden yolda sizlere ışık tutarak ilerlemek Davillo ailesinin asli görevidir”… Bizi onlardan ayıran tek özelliktir.

Saygılarımla

Hasan Erbasan  

Bu yazıyı 331 kişi tarafından okundu.

DİĞER YAZILARI

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Yorumlar

kadriye çalış

sıcacıkılımlı makül saygılı seviyeli şahaneinsanlarsınız sizi bugün tanıdım rabbim herşeyi gönlü

yunus AYCAN ISPARTA

ağam büyük adamsın.röportajından çok bük ders aldım Allah yar yardımcın olsun.Bşarıların devamı nı Alla

Neslihan dere

İşletmeden aldığım üründe cam metresi belirtmeme rağmen olur diyerek hazır ürün verildi daha sonra erte

Ercan afşin

Mrb pazarda ve hazir perde icin defolu perdeleriniz var mi acaba Iletisime vecerseniz sevinirim

Cemile Kaya

1 yıl önce yaptırmış olduğum taç marka stor perdelerin tülü bir kez bile yıkamadan yırtıldı,başka bir p

BİZİM SEÇTİKLERİMİZ

 
 
 

ETKİNLİKLER & FUARLAR